Endülüs Kültür Turu 2024

Endülüs Kültür Turu 202416 Gün

1 200 € SATIN AL

Endülüs Kültür Turu 2024

Endülüs Kültür Turumuzda gidiş otobüsle olup Norveç Oslo’ dan uçakla dönüş yapılacaktır. Yerel rehberler eşliğinde Endülüs ülkelerini gezmek, keşfetmek istiyorsanız şimdi tamsırası.

Konaklanacak yerler:
Belgrad, Zagrep, Münih, Hallstatt, Zürih, Bern, Cannes, Nice, Montecarlo, Barselona, Madrid, Granada, Cordoba, Sevilla, Lizbon, Tamariz, Porto, Bordeaux, Lyon, Bled, Ljubljana

En Yakın Program : 10 AĞUSTOS- 25 AĞUSTOS 2024

1. Gün İZMİT- BELGRAD

22.00 da İzmit’ten otobüsümüzle yola çıkıyoruz. Gece yolculuğunun ardından Belgrad'a varış. Panoramik Belgrad turumuz için hareketleniyoruz. Belgrad panoramik turumuz sırasında Osmanlı eseri olan Mehmet Paşa (Sokullu Mehmet Paşa) çeşmesi, Kalemegdan(Kale Meydanı), Belgrad galibi heykeli, Fikirbayır, Stambol (İstanbul) Kapısı, Damat Ali Paşa Türbesi, Askeri müze, Saat Kapı ve müzesi, Nebojsa kulesi, Sava ve Tuna nehirlerinin birleştiği nokta, Bayraklı Camii, Çukurçeşme, meşhur kafe ve dükkanlarıyla ünlü Knez Mihalijova sokağı, Skadarlija sokağı, St.Sava Kilisesi, Cumhuriyet meydanı görülecek yerlerdendir.ve serbest zaman. şehir turu ardından otelimize yerleşiyoruz İsteyen misafirlerimiz akşam dışarı çıkabilir.

2. Gün BELGRAD- ZAGREB

Sabah otelimizdeki kahvaltının ardından Zagreb’e doğru yola çıkıyoruz. Zagreb’e varışımızla birlikte alacağımız kahvaltının ardından gezimiz panoromik şehir turuyla başlar.Ardından Plitvice Gölleri Ulusal Parkı ve Rastoke turuna katılabilirler. Muhteşem doğa güzellikleri, her mevsim ayrı güzel rengarenk Plitvice bu özellikleri sebebi ile UNESCO tarafından korumaya alınmıştır. Ardarda dizilmiş 16 göl, şelaleler, çağlayanlar, zengin bitkileri ile turistik cazibe merkezi haline gelen parkı ziyaretimizin ardından 300 yıllık su değirmenleri ile ünlü Rastoke kasabasını ziyaret ediyoruz. Turun bitimi ile birlikte Avusturyanın dünyaca ünlü harikası olan Hallstat’a doğru yola çıkıyoruz.

3. Gün HALLSTATT-MÜNİH

Dünyada görülmesi gereken 100 yerden biri olarak geçen Hallstatt’a varışımızın ardından. UNESCO tarafından dünya kültür mirası listesine eklenen Hallstatt, doğal güzelliği kadar “Kemik Evi” anlamına gelen, Beinhaus’un yanı sıra göz kamaştıran tuz mağaraları ile de ünlüdür. Göl kenarında yapılacak yürüyüşten, kuğuları ve manzarayı izledikten sonra büyüleyici Hallstatt gölünden ayrılarak Münih’e hareket ediyoruz.Münih’e varışımızın ardından yapılacak Münih şehir turumuzda müzeler, kafeler, dükkanlar, tarihi yapılar ve kiliselerle Münih’in en hareketli merkezi Marienplatz, zarif kubbeleri etkileyici çan kulesiyle eski belediye binası Altes Rathaus, cephesinde krallar, prensler, dükler ve halk kahramanlarının heykellerinin olduğu, Münih denilince ilk akla gelen yapı Yeni belediye binası ve Ortaçağ’da surlarla çevrili şehrin üç ana kapısından biri Isartor Kapısı’nı gördükten sonra kısa bir serbest zaman veriyoruz.Şehir turunun ardından otelimize yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

4. Gün ZÜRİH-BERN

Sabah otelimizdeki kahvaltının ardından Zürih’e doğru yola çıkıyoruz. Zürih’e varışımızın ardından yapılacak panoramik turumuzda; iki kulesiyle şehrin sembollerinden Evangelist Kilisesi, İsviçre‘nin en büyük saatinin bulunduğu St.Peterskirche Kilisesindeki saat kulesi, dünya markalarının ve şık restoranların bulunduğu şehrin en gözde caddesi Bahnhoff Strasse, Limnat Nehri’nin kenarında bulunan keyifli yürüyüş yolu Schipfe ve biraz dik bir yokuştan çıkarak harika bir şehir manzarası sunan Lindenhof Parkı görülecek yerler arasındadır. Zürih Katedrali görüldükten sonra, göl boyu şehrin doyumsuz manzarası eşliğinde serbest zaman. Ardından orta çağ atmosferini içinde barındıran büyülü kent Bern’i geçiyoruz. Unesco Dünya Kültür Miras Listesi’ndeki üç tarafı Aare Nehri ile çevrili, içerisinde birçok tarihi yapıyı barındıran eski şehir Altstad, 100 metrelik kulesiyle Unesco Dünya Kültür Miras Listesi’ndeki Bern Katedrali, 800 yıldır varlığını koruyan Bern’in simgesi saat kulesi, 1246 yılında inşa edilmiş hapishane kulesi Kafigturm, 220 farklı gül çeşidinin görülebileceği ve eski şehir manzarasının seyredilebileceği Rosangarden (gül bahçesi) görülerek Bern gezimizi tamamlıyoruz ve gezimizden sonra MonteCarlo’ya doğru yola çıkıyoruz.

5. Gün MONTECARLO-NİCE-CANNES

Dünyaca ünlü şehir Monte Carlo’ya varış, Monte Carlo şehir turu ve serbest zaman. Formule 1 Pisti Sokaklar, Monte Carlo Kumarhaneleri, Okyanus Bilimleri Müzesi, Cafe de Paris, Casino Meydanı görülecek yerler arasındadır. Renkli, zengin hayatıyla ünlü Vatikan’dan sonraki bağımsız devlet olan Monaco ile devam ediyoruz. Prenslik Sarayını ve Monako Katedralini görüp şehir devleti Monte Carlo’ya geçiyoruz. Eğlenceleri ile ünlü Monte Carlo’da yapacağımız kısa gezi sonrası denizden 427 metre yükseklikte kurulu taş evleri ve dar sokaklarıyla bizi 9. Yüz yıla götürecek Eze Köyüne hareket ediyoruz. Yürüyerek yapacağımız turumuzun ardından Nice’e hareket.Varışımızın ardından panoramik Nice  turumuzu yapıp yıldızlar şehri Cannes’a hareket ediyoruz. Film festivaliyle ünlü olan bu sahil şehrinde yapacağımız panoramik gezi sırasında ünlü sahil yolu La Croisette, Festival Sarayı, Yıldızlar kaldırımı görülecek yerler arasındadır. tur sonrası Aix An Provence’e hareket ediyoruz. 4 Yunus Çeşmesi, Rahipler Çeşmesi Albertas ve Cardeurs Meydanları, Saint Sauveur Katedrali, Cours Mirabeau panoramik görülecek yerler arasında.Konaklama otelimizde.

6. Gün BARSELONA

Kahvaltının ardından Barselona’ya hareket ediyoruz.Şehre varışımızın ardından panoramik şehir turu ardından Otele transfer. Konaklama otelimizde.İsteyen misafirlerimiz akşam dışarı çıkabilirler .

7. Gün BARSELONA

Sabah otelimizdeki kahvaltının ardından Barselona yı gezmeye devam ediyoruz. La Sagrada Familia Katedrali, Endülüs Arenası, Kristof Kolomb Heykeli, Montjuic Tepesi, ünlü Batllo Evi ve Mila ev yapıları, Colombus Sokağı, Pueblo Espanol Parkı, La Casa Botllo & La Casa Pedrera Evleri,  Barcelona Limanı ve Katalunya Meydanı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası serbest zaman.Gezimizin ardından Madrid’e doğru yola çıkıyoruz. 

8. Gün MADRİD-GRANADA

Madrid’e varış,panaromik şehir turu, (Santiago Bernabeu Stadyumu, Kraliyet Sarayı, Plaza Espania, Cervantes Anıtı, Sol Meydanı,  Plaza Mayor , Cibeles Çeşmesi, Alacala Kapısı görülecek yerlerden bazılarıdır.)Madrid gezimizin ardından Endülüs ün en güzel şehirlerinden olan Granada’ya doğru yola çıkıyoruz. Varışımızın ardından panoramik Granada şehir turunda görülecek yerler arasında; Bib Lambra Meydanı, Kristof Kolomb Anıtı, Belediye Sarayı, Katedral (dışarıdan) yer almaktadır. Günlük limitli sayıda ziyarteçi kabul eden Elhamra, Duvarlarında kırmızı tuğla, damında kırmızı kiremit kullanıldığı için adına da Elhamra yani "Kırmızı" denmiştir. İslam mimarisinin ulaşabileceği yüksek noktalardan biri olarak bugünlere ulaşmış bir şahit olan Elhamra Sarayı'nın ziyareti sonrası  otele transfer ve serbest zaman Geceleme otelinizde.  

9. Gün CORDOBA-SEVİLLA

Kahvaltının ardından  yapacağımız panoramik  Sevilla  şehir turunda Dünyanın en büyük gotik katedrallerinden olan Sevilla Katedrali, şehrin en ünlü mahallesi olan Santa Cruz, Maria Luisa Parkı ve  İspanyol Meydanı  görülecek yerler arasındadır.  Turumuzun ardından Cordoba’ya hareket ediyoruz. Varışta yapacağımız kısa şehir turunun ardından diğer adı Kurtuba olan Cordoba Camisini gezeceğiz. Endülüs Emevileri zamanında yapılan ve sonradan Kiliseye çevrildiği için Cordoba Katedrali olarak da bilinen bu ihtişamlı yeri gezdikten sonra Granada’ya hareket edeceğiz. Konaklama otelimizde.

10. Gün LİZBON

Sabah kahvaltı sonrası düzenlenecek  panoramik Lizbon  şehir turunda, VII. Eduardo Parkı, şehrin kalbi sayılan Rossio Caddesi, ünlü Libardede Meydanı, Tejo Nehri, Restauradores Meydanı, Pombal Marguis Meydanı, keşifler için uğurlamaların yapıldığı Belem Kulesİ, Belem’ de Keşifler Anıtı ve Jeronimus Manastırı görülecek yerler arasındadır. Portekiz monarşisinin en önemli yazlık sarayı olan Sintra Kraliyet Sarayı’nı panoromik olark gördükten sonra kasabaların eski balıkçı mahallelerini, yazlık evlerin bulunduğu Cascais ve Estoril sahili görülecek yerler arasındadır. Avrupa Kıtasının en batı ucu olan Cabo da Roca son durağımız olacaktır. Geceleme otelimizde.  


11. Gün PORTO

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman . Portekiz’in önemli şehirlerinden biri olan Braga ilk durağımız. Braga’da önemli kutsal mekanlardan biri olan ’Dağların İsası Kilisesi’ni (Bom Jesus Do Monte) görüyoruz. 650 basamakla çıkılan bu muhteşem yapı Kuzey Portekiz’in granit yapılarının en güzel örneği. Dindar insanlar kutsal günlerde bu basamakları dizlerinin üzerinde çıkarak kutsal mekana ulaşıyorlar. Braga’dan sonra Portekiz’in eski başkenti Guimares’e hareket ediyoruz. Unesco koruması altında olan Guimares tipik evleri ve meydanlarıyla çok sevimli bir şehir. Gezi sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.   

12. Gün BORDEUX

Bordeaux’ya varış ve panoramik şehir turu. Fransa’nın en önemli ve ünlü şarap bağlarının bulunduğu ve aynı zamanda da tarihi ve güzelliği ile meşhur Bordeaux şehir turunda; Rohan Sarayı, St.Andre Katedrali, Cailhau Limanı, Büyük Saat Kulesi, Goranne Nehri ve Pont de Pierre Köprüsü, Grand Theatre, Akitanya Müzesi, Quinconces Meydanı, Giranidis Anıtı, St. Michel Bazilikası, Güzel Sanatlar Müzesi ve Borsa Meydanı göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuz sonrasında otele yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.  

13. Gün LYON

Lyon ardından panoramik şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Lyon, Paris ve Marsilya’dan sonra Fransa’nın üçüncü büyük şehridir. Gastronomi başkenti olarak anılan şehir mutfak kültürü ile ön plana çıktığı kadar, Saone ve Rhone nehirlerinin içinden geçerek oluşturduğu doğal güzelliği ile de ünlüdür. Turumuz esnasında UNESCO koruması altındaki Eski Lyon bölgesi, şehrin Romalılar tarafından kurulduğu nokta olan Fourviere tepesindeki Notre Dame Katedrali, duvar sanatının doruk noktası olan Fresque de Lyonnais binası, Güzel sanatlar müzesi, Belediye binası ve Bartholdi Çeşmesinin bulunduğu Place de Terraux, Opera binası, Küçük Prens ve St Exupery’in heykellerinin bulunduğu Place Bellecour meydanı ve son olarak ipek dokuma atolyeleri ile ünlü Croix-Rousse bölgesi görülecek yerler arasında yer almaktadır. Turumuz sonrası otelimize transfer ve yerleşme. Geceleme otelimizde.

14. Gün BLED-LJUBYANA

Sabah kahvaltısı ve odaların boşaltılmasının ardından  Bled Gölü’ne hareket ediyoruz.Alp Dağları'nda ortasında içerisinde küçük bir adada bulunan ve bölgedeki tek göl olma özelliğine sahip bu muhteşem doğayı keşfederken göl kenarında kurulmuş olan kasabayı da yürüyerek tanıyacağız. Eşsiz güzellikte olan Bled kalesinde kasabanın bütün manzarasını görebileceksiniz. Vaktinizi göl kenarındaki kafelerde veya Bled’in doğal güzelliklerini yaşayarak geçirebilirsiniz.

15. Gün LJUBYANA

Yaklaşık 2 saatlik yolculuğun ardından saat 08:35'de Ljubljana'ya varıyoruz. Pasaport, bagaj ve gümrük işlemlerinin ardından yapacağımız panoramik şehir turumuz için havaalanından ayrılıyoruz. Yapacağımız panoramik turda, Vodnik Meydanı, Ljubljana Kalesi, St. Nikolaja Katedrali, Zmajska Most, eski meydan, tarihi çeşme ve halk meydanı görülecek yerlerden bazılarıdır. Turumuzun sonunda dinlenmek ve alışveriş için kısa bir serbest zamanımız oluyor.

16. Gün İZMİT

ÖDEME PLANI

Rezervasyon talebi esnasında sitemizden ödeme yapılmamaktadır.
Kapora ödemesini, rezervasyon talebinizin onaylandığı size bildirildikten sonra 3 iş günü içerisinde yapılması gerekmektedir.
Ara Ödeme, taksitler halinde, tabloda belirtilen tarihten önce olmak koşuluyla farklı aylara bölerek istenilen zamanda yapılabilir.
Son Ödeme, en geç seyahat başlangıç tarihinde yapılması gerekmektedir.

ÖDEME TABLOSU

Ödeme Açıklama Tutar
Kapora Rezervasyonu takip eden 3 iş günü içerisinde. 200€
Ara Ödeme Seyahat başlangıç tarihinden en geç 31 gün önce. 250€
Ara Ödeme Seyahat başlangıç tarihinden en geç 31 gün önce. 250€
Son Ödeme Seyahat başlangıç tarihinde. 170€
Toplam: 1 200*

* İlk 40 koltuk için belirlenmiş, erken rezervasyon fiyatıdır.
Not: Rezervasyon esnasında ya da sonrasında ek seçenek satın alınması durumunda, ek seçenek ödemesi seyahat başlangıç tarihinden önce olmak koşuluyla istenilen zamanda yapılabilir.

Schengen Vizesi için Gerekli Evraklar 2016
İş Yeri Sahiplari ?
 • Pasaportun Aslı var ise eski Pasaportlar
 • 2 adet Biyometrik Fotograf (son 6 ay içerisinde çekilmiş arka fon beyaz)
 • Yabancı devletten gelen Davetiye' nin Aslı
 • Tam Tekmil Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği
 • Bağkur Hizmet Dökümü
 • Vergi Levhası (Fotokopisi)
 • İmza Sirküsü (İmza Beyannamesi)
 • Ticaret Odası Kaydı (Oda Kayıt Belgesi) Aslı
 • Faaliyet Belgesi (Aslı)
 • Ticaret Gazetesi Kaydı(Fotokopisi)
 • Son 4 aylık Banka Hesap Hareketleri (Bankadan Kaşeli ve İmzalı)
 • Ekstra olarak Üzerinize olan taşınmazlar ( Tapu, Ruhsat vss.) Fotokopisi
Çalışanlar ?
 • Pasaportun Aslı var ise eski Pasaportlar
 • 2 adet Biometrik Fotograf (son 6 ay içerisinde çekilmiş arka fon beyaz)
 • Yabancı devletten gelen Davetiye' nin Aslı
 • Tam Tekmil Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği
 • SGK Hizmet Dökümü
 • SGK İşe Giriş Bildirgesi
 • İş Yeri İzin Belgesi ( Antetli Kağıda Kaşe ve İmzalı)
 • Son 3 aylık Maaş Bordrosu
 • Son 4 Aylık Banka Hesap Dökümleri (Bankadan Kaşeli ve İmzalı)
 • Ekstra olarak Üzerinize olan taşınmazlar ( Tapu, Ruhsat vss.) Fotokopisi
Emekliler ?
 • Pasaportun Aslı var ise eski Pasaportlar
 • 2 adet Biyometrik Fotograf (son 6 ay içerisinde çekilmiş arka fon beyaz)
 • Yabancı devletten gelen Davetiye' nin Aslı
 • Tam Tekmil Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği
 • Emeklilik Belgesi
 • Son 4 aylık Banka Hesap Dökümü ( Maaş aldığı Bankadan) (Bankadan Kaşeli ve İmzalı)
 • Ekstra olarak Üzerinize olan taşınmazlar ( Tapu, Ruhsat vss.) Fotokopisi
Öğrenciler ?
 • Pasaportun Aslı var ise eski Pasaportlar
 • 2 adet Biyometrik Fotograf (son 6 ay içerisinde çekilmiş arka fon beyaz)
 • Yabancı devletten gelen Davetiye' nin Aslı
 • Tam Tekmil Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği
 • Öğrenim Gördüğü Okuldan Öğrenci Belgesi
 • Öğrenim Gördüğü Okuldan İzin Belgesi
 • Sponsor evrakları
 • Sponsor Dilekçesi
 • Ekstra olarak Üzerinize olan taşınmazlar ( Tapu, Ruhsat vss.) Fotokopisi
Ev Hanımları ?
 • Pasaportun Aslı var ise eski Pasaportlar
 • 2 adet Biometrik Fotograf (son 6 ay içerisinde çekilmiş arka fon beyaz)
 • Yabancı devletten gelen Davetiye' nin Aslı
 • Tam Tekmil Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği
 • Sponsor Evrakları
 • Ekstra olarak Üzerinize olan taşınmazlar ( Tapu, Ruhsat vss.) Fotokopisi
Ticari Vize?
BAŞVURU FORM Dolum işlemi ( Firmamız tarafından sağlanmaktadır).
 • Pasaportun Aslı var ise eski Pasaportlar
 • 2 adet Biyometrik Fotograf (son 6 ay içerisinde çekilmiş arka fon beyaz)
 • Yabancı devletten gelen Ticari Davetiye' nin Aslı
 • Tam Tekmil Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği
 • Vergi Levhası (Fotokopisi yeni tarihli)
 • İmza Sirküleri (Fotokopileri)
 • Ticaret Odası Kaydı (Oda Kayıt Belgesi- Aslı)
 • Faaliyet Belgesi (Aslı)
 • Ticaret gazetesi kaydı
 • Şirketin Son 4 aylık Banka Hesap dökümleri

GİDECEK KİŞİ ŞİRKET ÇALIŞANI İSE İLAVETEN

 • SGK Hizmet Dökümü
 • SGK İşe Giriş Bildirgesi
 • İş Yeri İzin Belgesi ( Antetli Kağıda Kaşe ve İmzalı)
 • Son 4 aylık Maaş Bordrosu
 • Son 3 Aylık Banka Hesap Dökümleri (Bankadan Kaşeli ve İmzalı)
 • Şirketin Antetli kağıdına gidilecek ülke konsolosluğuna hitaben yazılmış garanti yazısı

Önemli:Schengen vizesi başvurusu yapabilmeniz için ülke konsolosluklarının resmi sitelerinden Randevu oluşturmanız gerekmektedir.


Schengen vizesi için gerekli evrakları hazırlayıp eksiksiz ve tam evraklar ile başvuru yapsanız dahi Konsolosluk sizden yine de ek evrak isteyebilmektedir. İstenilen ek evrak bilgilerini ise aşağı sütundan takip edebilirsiniz. Dilerseniz çağrı merkezimizi arayarak evraklar konusunda bilgi edinebilirsiniz.

İSTENİLEBİLEN EK EVRAKLAR

Uçak Bileti ve Otel Ödemesi:Bilet numaraları belirtilerek alınan uçak bileti (seyahat sağlık sigortası poliçesi ile uyumlu olmalı)  ve gidiş dönüş tarihleri net bilgilendirilmelidir.Otel fatura: Hollanda’da kalacağınız otel ücretinin tamamının ödendiğine dair fatura. (Firmamız tarafından Sağlanmaktadır.)
Giriş Çıkış Yazısı: T.C Emniyet müdürlüğünden alınması gereken son 10 yıla ait giriş çıkış tarihlerinizi içeren belge.Eski Pasaport: Eski pasaportunuz mevcut değilse Giriş Çıkış Yazısı ve Protokol Yazısı.Gelir Durumu:Maddi olarak gelir durum belgesi ( banka hesap cüzdanı / kira geliri / maaş bordrosu ) Size ait gelir belgesi mevcut değil ise geçiminizi sağlayan kişilerin gelir belgesi.Nüfus Kayıt Örneği:Tüm aile bireylerinin nüfus idaresinden vukuatlı nüfus kayıt örneği. Sizi davet eden şahıs ile yakınlık derecenizi belirten nüfus kayıt örneği.

No Show:
 Randevu tarihinizde mülakata gelmediğiniz için yeni randevu isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İzin ve Çalışma Belgesi: İşveren tarafından alınan şirketin antetli kağıdına yazılı izin belgesi. Belgenin içinde vize talebinde bulunan şahsın adı, soyadı, seyahat tarihi, seyahat amacı, işyerindeki pozisyonu
ve izin onayının bulunması gerekir.

Emeklilik: Aylığınızın düzenli bir şekilde hesaba yattığını gösteren hesap dökümü ve emeklilik cüzdanı fotokopisiSchengen Ülkelerinde ki Eşe Ait Evrak: Eşinizin Türkiye’de ikamet ettiğine dair belgeler (adına ait faturalar, ikametgah, iş evrakları vs.).

Belediye Davetiyesi: Davet eden şahıs tarafından doldurulmuş, 90 günden eski olmayan ve belediye tarafından onaylanmış davetiye.

Çocukların Oturum Kartı: 
Schengen ülkelerin de yaşayan çocuklarınızın pasaportları fotokopileri ya da oturum kartı.

Ticari Davetiye:Hollanda‘da ziyaret edeceğiniz kurumdan sizin adınıza ait imzalı davetiye (davet eden kurumun ismi ve adresi, telefonu ve telefonu ayrıntılı olarak belirtilmelidir).

Muvafakatname: Çocuk anne ve babasından sadece biri ile ziyaret edecekse, kalan kişiden noter tarafından onaylanmış orijinal bir muvafakatname ve yine o şahsa ait kimlik fotokopisinin verilmesi gerekir veya çocuğun velayetinin mahkeme kararıyla ibraz edilmesi gerekir.

Otel Rezervasyonu: Seyahat sigortası ve gidiş dönüş tarihleri ile uyumlu olmalı. (Firmamız tarafından Sağlanmaktadır.)

Öğrenci Belgesi: 
Yeni tarihli ve onaylanmış olmalı.

Referansın Oturum Kartı: Davetiye gönderen kişinin ve eşinin Hollanda pasaportun fotokopisi veya oturum kartları.

Referansın Maaşı:
 Davetiye gönderen şahsa ait son 3 aylık maaş bordrosunun fotokopisi.

Seyahat Sigortası: Vize süresi kadar Schengen ülkeleri için istenen yurtdışı seyahat sağlık sigortası, olması gereken en az limit tutarı 30.000 euro ve fotokopisi ile aslı gerekir. ( Firmamız tarafından Sağlanmaktadır.)

Maaş Bordrosu: Son 90 günün maaş bordrosu.

SSK İşe Giriş Bildirgesi: Başvuran kişinin sosyal güvenlik kayıt belgesi.

SSK Hizmet Cetveli: SSK Onay.

Faaliyet Belgesi: Şirketin ticaret veya esnaf odasından orijinal faaliyet belgesi.

Sicil Gazetesi: Ticari: Ticari Sicilin gazetesi

Uçak Rezervasyonu: Gidiş ve dönüş tarihli uçak rezervasyonu (seyahat sağlık sigortası ile uyumlu).

Vergi Levhası:Vergi Levhasının Fotokopisi

Fotoğraf: 2 fotoğraf

hazırlanıyor...


Avrupa Kültür Turu

2020
kişi başı1 150 €

Avrupa Turu